укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40 + 40, АБО ЖИТТЯ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ

Я гадаю, що кожному з нас відоме почуття, коли хочеться повернутися у минуле, щоб змінити хід розвитку подій, звичайно, в кращий для нас усіх бік. Але кожен із нас розуміє, що машина часу – це зі світу фантастики. Але всерівно ми часто чуємо, і самі промовляємо, фразу: «Якби повернути час на декілька років назад – я би був/була розумнішим/ою, і все було б по-іншому».

Я ніколи не мріяв потрапити в минуле, щоб змінити життєву ситуацію і, відповідно, покращити стан поточних справ. Не знаю, коли воно з’явилось, але мене постійно переслідує відчуття, що все, що відбувається зі мною, йде мені на користь. Навіть, здавалось би, відверті неприємності з часом мають позитивний результат. Моя бабця в таких випадках казала: «Бог нас усіх любить».

Цього року, 5 жовтня, мені виповнилось 40 років. Народна мудрість вчить, що цієї дати чоловікам святкувати не можна. Я змовчав, хоча є над чим замислитись кожному чоловікові, котрий перейшов цей віковий рубіж. Замислитись і спробувати проаналізувати свій життєвий шлях. Мій товариш, з яким ми виросли в одному дворі, сказав: «Ти, Вікторе, серед нас піднявся вище всіх». Хоча для мене ця фраза так і лишилась до кінця незрозумілою. В душі я залишився таким, як і був, - чесним, порядним, простим та чуйним.

Пройшло сорок днів після мого дня народження. На цей період припали вибори до місцевих рад. Чітко розуміючи, що йти на вибори без грошей – це цілковита авантюра, ми прийняли, в черговий раз, непопулярне рішення: ми підемо до людей, в народ. Із квартири – в квартиру, від хати – до хати. І тільки, спираючись на підтримку простих людей, можна надіятися на перемогу в такій непростій справі, як виборчий процес. Ми висунули 12 мажоритарщиків до облради на дільниці в Київській області, вони ж і підтримували партійний список.

Іноді мені здається, що це не ми живемо, а за нас живуть, вирішують, прораховують. А ми – тільки виконавці чиєїсь волі. Не маючи розвинутої партійної структури в Київській області, кандидатів до облради, про проживають на відповідних територіях, достатнього фінансування для проведення повномасштабної виборчої кампанії, - ми ризикнули. Та протистояти могутній системі можливо, лише створивши систему, рівну по силі та можливостям.

«Батько всіх народів» якось сказав, що «неважливо, як голосують, важливо – хто рахує». Його послідовники в ХХІ ст.(ПР) добре запам’ятали його слова і, відповідно, застосували їх на практиці. Із 15 чоловік, в будь-якій із ВК, РТК, ОТК, усі були приплачені партією влади. І все ж, я особисто людей не засуджую. Для мене вони просто люди, з усіма своїми плюсами та мінусами.

Я не хочу в даній статті наводити вражаючі факти досить грубих порушень нині діючого виборчого законодавства та битися в істериці від цинізму цієї передвиборчої кампанії. Я просто скажу, що ми, не здобувши перемоги на цих виборах, в результаті не програли, а виграли, отримавши позитивний заряд впевненості, що ми на вірному шляху. Перемога буде за нами.

Враховуючи всю махровість та нахабність дій виборчих комісій, нам дісталось 2338 голосів. Це ті, хто проголосував за партію «СУД» в Київську облраду. Відразу хочу зробити акцент, що ці дані ще не підтверджені протоколами з мокрими печатками, а обласна виборча комісія до сьогоднішнього дня не видала нам ці результати у вигляді відповідних протоколів. Разом із тим, декілька учасників цих виборів нам вдалося обійти. Ті, хто слідкували за виборчою кампанією в Київській області, повинні добре пам’ятати «ХДС», із попереднім придбанням цієї партії Давидом Жванією, і незліченними бігбордами вздовж автомобільних доріг. Вони залишились позаду. Так само, як НДП та Блок лівих сил, не кажучи вже про безліч «Надій» і т.п.

Головна героїня кінострічки «Москва сльозам не вірить», що вже стала легендарною, сказала: «В 40 років життя тільки починається, я вже тепер це точно знаю». А для політика – це дійсно вік немовляти, і все ще в нас попереду. Головне – мати надійних і вірних товаришів, стійкість в бажанні змінити життя на краще, не опускати рук, а працювати, працювати, і ще раз, працювати.

Віктор Бичихін
Голова Політичної партії
САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА

<< Назад


сайт розроблено компанією создать сайт